PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

HISTORIE PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 

První technika prodlužování řas se objevila na začátku 20.století, kdy zakladatel značky Maybelline, farmaceut Williams, smíchal ve své laboratoři vazelínu s prachem z černého uhlí a vytvořil tak první řasenku. Světoznámý vizážista Max Factor nedlouho poté speciálním způsobem přichytil třásně na niť a tuto konstrukci upevnil na horní víčko herečce Fillis Havier, která ztvárnila roli Roxy v muzikálu Chicago. První umělé řasy byly na světě, avšak měly řadu nevýhod- byly těžké, finančně nedostupné a nevypadaly přirozeně. V 50. letech došlo k velkému rozmachu kosmetického průmyslu, díky kterému zažily nalepovací řasy znovuzrození. Začalo se experimentovat s novými materiály a v 60. letech se do popředí dostal -v čele s modelkou Twiggy- trend výrazných očí a s ním maximálně dlouhých řas. Následujícím pokrokem zrozeným v Hollywoodu se stalo prodloužení řas trsy. Revoluční novinka přišla na začátku nového století. Japonští vědci vytvořili jednu umělou řasu, která se aplikuje s pomocí speciálního hypoalergenního lepidla na řasu vlastní.

Zdroj: https://www.violetlashes.cz/institut/blog/historie/

CASHMERE ŘASY

Jedná se o prodlužování řas metodou řasa na řasu (1:1), kdy se používají speciální syntetické, ploché kašmírové řasy, které jsou jemné na dotek, jsou výrazné a extra černé. Jsou o 40% odlehčené, než řasy klasické, tudíž dochází k minimálnímu zatížení přírodních řas a prodlouží se životnost aplikace.

 

SATIN CASHMERE

Tato metoda je aplikována ultra tenkými, plochými syntetickými řasami, kdy se na jednu řasu přírodní aplikují vějířky, které jsou vytvořeny ze 2 řas. Díky této metodě se docílí přirozenosti, avšak hustších a výraznějších řas. Vhodné pro klientky, které mají své řasy řidší, jemné, poničené atd.. 

HOLLYWOODSKÝ OBJEM 

Celosvětově známá a nejžádanější metoda prodlužování řas. Používají se velmi tenké a nic nevážící řasy, jsou nadýchané a dodávají klientkám výraznější a plnější vzhled očí. Vhodné pro klientky, které mají své přírodní řasy řídké, jemné, poškozené nebo místa bez řas. Počet aplikovaných řas se pohybuje od 200 do 800 řas na jednotlivém oku.

KIM VOLUME 

Sledujete modní trendy nebo toužíte po velmi výrazných a extravagantních řasách? Řasy jsou inspirované hvězdou Kim Kardashian. Metoda KIM VOLUME dokáže zahustit a zvýraznit i malé oči s oslabenými řasami. Vytváří velmi husté vějířky (10-15D), jedná se tedy o maximální efekt s minimálním zatížením.