PŘÍSTROJOVÁ KOSMETIKA

ANALYZÉR PLETI

Produkt, který Vám pomůže zjistit stav pleti a její hydratace. Produkt Vám dokonale změří hydrataci ve Vaší 2 vrstvě pokožky, která ovlivňuje celkový stav pleti ve tváři. Tento analyzér také měří stav mastnoty v pleti. Dle naměřených hodnot je možné si vybírat produkty pro Vaši pleť dokonaleji. Dle stavu hydratace Vaší pokožky se dále bude odvíjet Vaše péče tak aby byla efektivní. 

ULTRAZVUK

Ultrazvuk je v rámci péče o pleť obličeje nezastupitelným pomocníkem, který je aplikovatelný téměř ke všem kosmetickým procedurám a je schopen zvýšit jejich hodnotu a efekt. Panestetic v zařízení pro péči o obličej využívá ultrazvuk o frekvenci 25 kHz. Je třeba zmínit, že u ultrazvuku platí, že čím nižší frekvence, tím větší hloubka jeho působení. Ultrazvukové vlnění má výborný peelingový efekt a jeho vibrace umožňují odstranění nečistot povrchu pleti. Může tak být elegantní a bezbolestnou náhradou nepříjemného manuálního čistění zanesených pórů. Vibrace rovněž zlepšují mikro-cirkulaci v pleti a tudíž její okysličení a metabolismus.

Účinky ultrazvuku:

  • povrchový peeling
  • odstranění nečistot pleti
  • stimulace prokrvení a metabolismu
  • usnadnění vstřebání následně aplikovaných kosmetických přípravků
  • SONOFORÉZA - vpravení aktivních látek pomocí ultrazvuku
  • zlepšení vzhledu a textury pleti - pleť je jemnější a zářivější

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence je velmi elegantní neinvazní nebolestivá metoda eliminující projevy stárnutí pokožky způsobené nejen věkem, ale také stresem a životním stylem. Je vhodná všude tam, kde chceme projevy stárnutí alespoň částečně napravit nebo působit preventivně s cílem získat mladistvější vzhled, zpevnit pokožku, zlepšit její texturu, kompaktnost a tonus, redefinovat kontury obličeje a zjemnit vrásky.

Radiofrekvence je metoda využívající elektromagnetické vlnění, které zahřívá hluboké struktury pleti. Vytvoření teplo působí na bílkovinné struktury, zejména kolagen, napomáhá smrštění protažených kolagenových vláken a vytváří tak liftingový efekt. Zároveň v pleti mobilizuje regenerační procesy a stimuluje fibroblasty k tvorbě kolagenu a elastinu. pleť je díky tomu pevnější, kompaktnější a vyplněná. Dalším efektem je i zlepšení prokrvení pokožky, tím lepší okysličení buněk a stimulace buněčného metabolismu.

Účinky radiofrekvence:

  • Vědecky prokázaný účinek vyplňující a liftingový efekt na pleť
  • Zlepšení vzhledu pleti - projasnění, textura, kompaktost, barevná jednotnost
  • Zlepšení buněčného metabolismu
  • Podpora tvorby kolagenu a elastinu